Elektro Store
Alle categorieën
  • Meer dan 1313110 Producten
  • Gratis verzending vanaf € 99
  • Beveiligde betalingen

Fiber Patchsnoeren

Artikelnummer: 32230 Legrand - Fiber patchsnoeren

LCS³ pigtail - 50/125µm - OM4 PC

LCS³ pigtail - 50/125µm - OM4 PC
10,35 € incl. btw 8,55 € /stuk
Artikelnummer: 691-28C21-2 Fiber Patchcords N B - Fiber patchsnoeren

LC/ST DX 62,5/125 OM1 2M ORANJE

LC/ST DX 62,5/125 OM1 2M ORANJE
13,08 € incl. btw 10,81 € /stuk
Artikelnummer: 691-22D22-2 Fiber Patchcords N B - Fiber patchsnoeren

SC/SC DX 50/125 OM2 2M ORANJE

SC/SC DX 50/125 OM2 2M ORANJE
12,69 € incl. btw 10,49 € /stuk
Artikelnummer: 691-28A22-2 Fiber Patchcords N B - Fiber patchsnoeren

LC/SC DX GEEL 2 M 9/125

LC/SC DX GEEL 2 M 9/125
13,42 € incl. btw 11,09 € /stuk
Artikelnummer: 691-28D21-2 Fiber Patchcords N B - Fiber patchsnoeren

LC/ST DX 50/125 OM2 2M ORANJE

LC/ST DX 50/125 OM2 2M ORANJE
12,79 € incl. btw 10,57 € /stuk
Artikelnummer: 691-12E-2 Fiber Patchcords N B - Fiber patchsnoeren

SC PIGTAIL 50/125 OM3 2M GRIJS

SC PIGTAIL 50/125 OM3 2M GRIJS
3,78 € incl. btw 3,12 € /stuk
Artikelnummer: 691-18A-2 Fiber Patchcords N B - Fiber patchsnoeren

LC PIGTAIL 9/125 OS2 2M GEEL

LC PIGTAIL 9/125 OS2 2M GEEL
3,22 € incl. btw 2,66 € /stuk
Artikelnummer: 691-22E22-3 Fiber Patchcords N B - Fiber patchsnoeren

SC/SC DX 50/125 OM3 3M GRIJS

SC/SC DX 50/125 OM3 3M GRIJS
13,72 € incl. btw 11,34 € /stuk
Artikelnummer: 691-28A28-2 Fiber Patchcords N B - Fiber patchsnoeren

LC/LC DX 9/125 OS2 2M GEEL

LC/LC DX 9/125 OS2 2M GEEL
13,23 € incl. btw 10,93 € /stuk
Artikelnummer: 657054-000 Tyco Amp - Fiber patchsnoeren

SMOUV SPLICE PROTECTOR 100 STUKS

SMOUV SPLICE PROTECTOR 100 STUKS
42,41 € incl. btw 35,05 € /stuk Beschikbaar per 20 stuks
Artikelnummer: 691-18E-2 Fiber Patchcords N B - Fiber patchsnoeren

LC PIGTAIL 50/125 OM3 2M GRIJS

LC PIGTAIL 50/125 OM3 2M GRIJS
3,68 € incl. btw 3,04 € /stuk
Artikelnummer: 691-28E22-2 Fiber Patchcords N B - Fiber patchsnoeren

LC/SC DX 50/125 OM3 2M GRIJS

LC/SC DX 50/125 OM3 2M GRIJS
13,06 € incl. btw 10,79 € /stuk